Energická Celeste Buckingham rozprúdi krv svojím jedinečným výkonom

Celeste Buckingham je mladá a úspešná multitalentovaná speváčka striedajúca pôsobenie v Spojených štátoch amerických s kariérou na Slovensku.

Celeste stihla počas svojej hudobnej kariéry skutočne veľa. Jej zaujímavý pôvod a hektický život ju predurčil na dráhu skutočnej hviezdy. Podnikavá a pôvabná Celeste pôsobí bezstarostným dojmom. Vyzerá, že sa snaží v živote zabávať, no nezabúda pritom ani tvrdo pracovať.

Režisér Martin Hudák o nej povedal: „Na Celeste sa mi páči, že je prirodzená vo všetkom, čo robí a ku všetkému, čo robí, pristupuje profesionálne. Mal som pocit, že pracujem s niekým, kto je v showbiznise už aspoň 20 rokov.“

Okrem speváckeho talentu prejavuje Celeste aj výrazné skladateľské nadanie. Keď skladá piesne nielen pre seba, ale aj pre iných hudobníkov, inšpiruje sa širokým spektrom hudobných žánrov a ako vraví, vždy sa snaží do výsledného diela vložiť kus svojej duše.

Už 1. februára 2015 si budeme môcť vychutnať Celeste ako jednu z hlavných hviezd programu galavečera Krištáľového krídla o 21.20 na Jednotke RTVS.

Autor fotografií: Lukáš Dvořák

Online nominácia